Концептуальні підходи до розробки Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2008‒2012 роки

Алексєєев, ЮС, Баулін, СО, Конюхов, СМ, Федоров, ОП, Яцків, ЯС
Косм. наука технол. 2008, 14 ;(1):003-009
https://doi.org/10.15407/knit2008.01.003
Мова публікації: Українська
Анотація: 
Космічна програма України є одним з основних документів, згідно з яким здійснюється космічна діяльність та організуються космічні дослідження в Україні. Загальнодержавна цільова науково-технічна космічна програма України затверджується Верховною Радою України як Закон України терміном на 5 років. Проект четвертої космічної програми України на 2008‒2012 pp. внесено на обговорення Верховної Ради. Концепцію цієї програми (www.nkau.gov.ua) затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України, а текст проекту програми схвалено на засіданні Кабінету Міністрів. Вони базуються на аналітичних матеріалах та проектах програмних документів, напрацьованих відповідною робочою групою.

У статті, яка пропонується читачам, наводиться варіант концепції, напрацьований зазначеною робочою групою. Деякі відмінності цього документа (смислові, структурні, фінансові) від документа, затвердженого Кабінетом Міністрів, відображають той шлях узгоджень, який проходила концепція програми у процесі її обговорення.

Ключові слова: концепція, космічні дослідження, цільова програма